| Danutsss17 a întrebat:

Aveti idee cand sunt reduceri la Parndorf (austria)? in decembrie-ianuarie (2011-2012)? happy Va multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Parndorf are reduceri permanente, sunt doar outleturi. Prin SCS cred ca mai repede ian-feb, dar si inainte de craciun merita.

| Danutsss17 explică:

Aha, bun, dar eu de exemplu am fost vara aceasta prin 17-18 august, si parca pe la finalul lui august erau reduceri mari, 80%... si de aia intrebam ca poate o sa fie iar in perioada aceasta! si multumesc pentru. rasp. si mai astept unul daca ai idee! happy