| raluucaa a întrebat:

Aveti idei de coafuri simple dar de efect? Ceva gen codite impletite, cocuri etc.
Vreau poze si explicatii pe scurt daca se poate.

Multumesc:*

12 răspunsuri:
| Alasia a răspuns:

Pai uite. Mie imi place la nebunie coafura asta http://www.youtube.com/watch?v=n65CXXBasN4&feature=search deci o ador si e usor de facut odata ce te prinzi cum se face si arata si super bine si poti merge cu ea oriunde. Daca nu intelegi cum se face, scrie-mi si iti explic pas cu pas. Eu atata mi-am facut-o ca o fac in 2 minute. Dar daca ti se pare grea sau nu iti place sau pur si simplu vrei si altele, aceeasi fata, mai are niste videoclipuri, cele din dreapta. Sunt super coafurile si sunt ceea ce ai cerut tu. Eu din alea imi fac. Sunt usoare, practice si arata super bine. Sunt usor de obtinut dar par complicate.
http://www.youtube.com/results?search_query=Braid+Hairstyle
Succes si nu uita daca nu intelegi ceva sa ma intrebi:* Te-am pupicit. Pa pa:*:*:*

| raluucaa explică:

Mersi mult:*

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.flu.ro/files/articles/48/4391/files/coada%20sleek.jpg. Iti prinzi parul intr-o coada de cal (poate fi si joasa) si lasi libera o suvita pe care o infasori in jurul elasticului de par si o prinzi cu un clestisor (in asa fel incat clestisorul sa nu se vada). Suvita poate fi si impletita.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti faci un spic de grau.