| αnny a întrebat:

Azi e "Scoala Altfel"..Cu ce imi recomandati sa ma imbrac? Dau funda si vot.

12 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

:X O camasa colorata, blugi skinny, balerini sau tenesi negrii, un lantisor dragut, o jacheta si eventual o esarfa simpla! :*

| AlinnutSsa a răspuns:

La mine la scoala nu avem voie sa ne imbracam cum vrem. Trebuie in uniforma. Ca doar cu mergem la discoteca [a zis doamna directoare]. Nu mi se pare corect. Dece e altfel Dca tot in uniforma mergem angry. Asta e.
Te poti imbraca cu thinking Blugi, si o bluza ceva. E destul de frig afara deci mai ia-ti si o jacheta.
Sa ai o zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| alexralu34 a răspuns:

Daca e cald, poti sa iti iei bulgi, tenisi, o bluza(un tricou) si cu o vesta, daca este mai frig iti poti lua un hanorac sau o jacheta deasupra.Saptamna asta te poti imbraca casual pentru activitatile pe care le aveti.

| alexmircescu13 a răspuns:

Pai imbraca-te 'altfel', nu?

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Eu am avut la 8 dimineata activitate x(
la ora aia, m-am imbracat cu niste pantaloni skinny negri, un tricou roz cu model negru, un plouver turquoise, geaca neagra si adidasi roz puppy dog eyes

| Yukidaruma a răspuns:

Daca nu trebuie sa vi in uniforma, atunci trebuie savi cu ceva frumos, decent si comod zic eu, depinde ce fel de activitati faceti, de exemplu daca aveti activitati sportive sa nu-ti pui tocuri de 15cm laughing, ceva comod in picioare poate niste balerini sau tenesi (depinde de stilul fiecaruia), blugi sau fusta cu colanti, depinde cum este si vremea, la mine e inca frig, o bluzita mai deosebita ceva frumos, sau un tricou si o jacheta. Sau, (aici depinde daca e pe gustul tau vestimentar) o rochita, cu colanti (sau ciorapi), cu o jacheta, si niste balerini, eu oricum iti recomand sa te imbraci cat mai comodwinking

| Sҝϊττlεs a răspuns:

Eu m-am îmbrăcat așa:

O cămașă în carouri:

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:20, s:46

O pereche de blugi simpli:

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0

O pereche de teniși:

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0

Ochelari de soare [ a fost destul de mult soare unde locuiesc eu ] :

http://www.google.ro/......tp?/imgres RAYBAN-WAYFARER-SUNGLASSES-RB-2140-Blue-ray-ban-A.html&docid=PMPm68WulUCLxM&imgurl=http://www.c2coffer.com/......ed=1t:429, r:1, s:79

Sper să-ți placă :)

| swat009 a răspuns:

Stiu raspunsul in niste haine putin subtiri ca ie caldura afara si nu stiu cam niste bascheti daca ai ca cica face concursuri sportive Funda?

| Chiperi_Iulian_1998 a răspuns:

Cu un trening

| Pinzaru_Roxana_1994 a răspuns:

Nu e o zi ft interesanta, deci te poti imbraca k intr-o zi k oricare

| gemeni123 a răspuns:

Pai facem activitati iti sugerez sa te imbraci comod, ceva nu foarte elegant cum am zis mai devreme ceva comod, lejer