| anonim_4396 a întrebat:

Baietilor si fetelor cu parul mare as vrea sa stiu daca vara va este greu sa il intretineti.

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu am parul extrem de lung, insa e peste umeri, in orice caz. Avand in vedere ca nu prea ies afara, cu atat mai putin vara (nu suport caldura si nici anotimpul), imi este destul de usor. Cand sunt nevoita sa ies, imi prind parul intr-o coada si ma spal cat de des este necesar, din cauza transpiratiei.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Pentru fete nu este chiar asa greu pentru ca ni-l prindem coc/intr-o coada.
Daca esti baiant nu e tarre sa ai par pentru codite impletite (lung), mediu este ok daca te-ai plictisit de parul scurt.winking

| τττ a răspuns:

Bună.
Este destul de greu, îmi este foarte cald cu el desfăcut.De obicei, ca să evit transpirația, mi-l prind într-un coc sau coadă împletită(ca fata din avatarul meu).
Pa, pa.

| thewomaninwhite a răspuns:

Este mai usor de intretinut vara dar iti este foarte cald cu el daca nu-l prinzi intr-o coada sau coc

| Hopefree a răspuns:

Ahh personal mie mi se pare greu sa il intretin vara deoarece transpir mai repede, mi-l murdaresc mai repede deci.In plus...e si foarte cald cu el.Dar reuseam sa il intretin

| deliric95 a răspuns:

Vara mi se pare mult mai usor de intretinut. de preferinta ar fi sa iti faci masti naturale pentru un par hidratat si puternic