| edda a întrebat:

Blonda sau bruneta? cum e mai bine?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde care culoare te avantajeaza mai mult, amandoua culori sunt frumoase

| ピンク a răspuns:

Eu sunt blonda, desi imi place mai mult parul brunet laughing Depinde de nuanta pielii tale. Daca esti ciocolatie, bruneta iti va sta cel mai bine. Daca te faci blonda risti sa arati ca o pitioanca tongue Daca ai tenul 'de portelan' parul blond arata mult mai bine. Si nu e adevarat ca blondul deschide culoarea pielii, e chiar invers. Daca esti deja alba si parul ti-l vopsesti intr-o culoare inchisa, vei parea mult mai palida. Este vorba despre contrastwinking

| DDCC a răspuns:

Cum îți place ție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saten laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum iti sta cel mai bine e mai bine.
Stiu fete care de la saten au trecut la negru taciune, rezultat? Moartea in vacanta, fantome, zobie direct. Brunetu nu avantajeaza pe oricine, e foarte rece. Sa treci de la brunet la blond nu e la fel de dramatic, blondul indulceste si incalzeste mai mult trasaturile.

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Daca esti deschisa la ten, merge foarte bine brunetawinking
Mie una mi se pare mai bine bruneta (asa vreau sa ma vopsesc si eu).
Sper ca te-am ajutat happy!

| marianvranceanul1 a răspuns:

Depiinde ce culoare naturala a parului ai.

| Panda13 a răspuns:

Bruneta.dar daca esti bronzata mai tare ai putea incerca blond..arata bine:d

| Aldercy a răspuns:

Mie îmi place blondul, dar depinde şi de ten.

| LOwee02 a răspuns:

Bruneta. Dar daca alegi totusi blondul, nu iti sugerez unul deschis. Un blond-aluna arata mult mai dragutwinking.

| AnaAna29 a răspuns:

Bruneta!

| Kiiddaa a răspuns:

Heii. Eu ziic ca blonduu deschide foarte tare tenuu smug. Deshii brunetuu este o culoare care se poartaasmug si arata pot sa ziic cel mai frumossmug Fundiitapuppy dog eyes:O3

| sadhnaravi a răspuns:

Eu una as alege bruneta!happy

| Iinna2003 a răspuns:

Buna happy Eu sunt bruneta dar cel mai fain este bond :* depinde cum iti place tie bafta happy

| doom212000 a răspuns:

Bruneta happy