| Naoa a întrebat:

A comandat cineva extensii de aici http://www.extensiiparnatural.ro? Sunt de incredere? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu am cumparat de la ei, dar din ce m-am uitat putin, pare ok. Incearca.

| Naoa explică:

Ei bine, site-ul chiar da tepe! Nu il recomand! Am avut noroc si nu am dat banii unor fete de 2 lei.

| FashionQueen a răspuns:

90% dintre siteuri sunt teapa! Livreaza par de papusa. Eu iti zic sincer sa iti comanzi de la un salon care lucreaza cu extensii si e in orasul tau.happy Bafta!