| AditzaAditsssa a întrebat:

A folosit cineva fondul de ten L'Oreal Matte Morphose? Este bun? Unde il pot gasi? Sau de unde il pot comanda online dar sa fie ceva serios!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am folosit eu. Am avut mai multe nuante de la acest fond de ten ( implicit mai multe cutiute ). Si mi-au placut toate.
Se intinde superb, are o textura geniala, se poate aplica in mai multe straturi, acopera dar in acelasi timp e si natural. Dar din cate imi amintesc nu e compatibil cu pudra si se usuca cam repede din moment ce ia contact cu aerul. Nu ca n-ar putea fi aplicat pana la ultimul strop doar ca textura nu mai e una spumoasa. Imi displace un pic pentru ca nu are o " lopatica " tot fondul intra sub unghii daca luam produsu asa si cu pensula chiar nu poate fi aplicat. E un produs bun, l-as mai folosii si acum daca ar fi mai compatibil cu pudra.
Cauta in Real, Auchan, Carrefour standuri de cosmetica daca nu ai un magazin de asa natura in oras dar sa stii ca in magazinele "specializate " pretul e piperat. 30-36 parca era mascara maybelline in magazinul de genul acesta si 19, 90 in Auchan.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
L-am folosit de cateva ori si pot spune ca am fost extrem de multumita. Nu lasa acel aspect de masca si este si foarte accesibil la pret.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu l-am gasit in magazinele Sephora.

| Reiikó a răspuns:

Este foarte bun! De aici il comanzi: http://www.shopmania.ro/q-fond-de-ten-l-oreal

| allexxys a răspuns:

Este unul dintre cele mai bune. dar chestia e ca daca il comanzi de pe net ar putea sa te iti iei teapa ca astia mai fac "glume proaste" si in loc de produsul dorit iti trimite alt produl.winking stiu din propria experienta.
Asaca mai bine du-te in Carreufor si il poti lua de acolotongue te costa cam in jur de. 35-40lei.:*
Succes!

| Rebeshkaa a răspuns:

L-am folosit sh e bun... dar mai bune cele lichidewinking te fac sa arati ca o actrita