| Plushul a întrebat:

A mai comandat cineva produse de la Deichmann de pe site-ul lor? Se face o săptămâna de când am comandat și nu mai apare pachetul sad

5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Eu am fost intr'un magazin fizic la ei si a durat o saptamana si ceva sa imi vina comanda acasa (in mod normal le'am zis ca vin sa ii ridic din magazin, nu aveau marimea mea dar au zis ca nu ma costa nimic sa ii aduca acasa asa ca am zis de ce nu tongue ). Poti suna la relatii cu clientii si dai detaliile si te vor ajuta.
De la un timp nu prea imi plac produsele de la ei, am vazut ca au contracte si cu alte marci cu calitate destul de slab (pe partea de baieti), just my opinion.
Succes!

| Plushul explică (pentru Evolution):

Multu. Așa și in cazul meu. Nu mai aveau mărimea mea di am dat comanda de pe site. Înseamnă ca am de așteptat laughing))

| deichmanneshop a răspuns:

Bună,

Ne poti trimite numărul comenzii la onlineshop-ro@deichmann.ro si verificam imediat care e situatia comenzii tale, sau ne poti contacta gratuit la 0800 800 315 de luni pana vineri de la 9:00 la 16:00.
Cu prietenie, Eusebiu - Online Shop.

| Adry05 a răspuns:

Lasă-i 2 săptămâni și dacă nu vine sună la call center

| Plushul explică (pentru deichmanneshop):

A venit ieri ☺️