| NLs_Nelus_1994 a întrebat:

Salut, azi dimineata am comandat 3 produse de pe wish.com, cine stie sau cine a mai comandat de pe aces site, pachetul iti ajunge acasa, sau trebuie preluat de la posta?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde cum livreaza, prin curier il primesti acasa, prin posta il primesti la Oficiul postal si trebuie sa-l ridici personal de acolo, acasa primesti un aviz.

| NLs_Nelus_1994 explică (pentru Ioandelasal):

Dar dupa ce am trimis comanda, trebuie sa ma sune cineva pentru a confirma comanda sau extrag ei bani de pe card?

| Ioandelasal a răspuns (pentru NLs_Nelus_1994):

In mod normal trebuie sa confirme primirea comenzii.
Plata se face cum ai specificat, pe card sau ramburs (la primirea coletului). Nu-ti extrag ei bani de pe card, nu pot face asta, tu trebuie sa platesti cu cardul, daca asa este plata.