| deia_9483 a întrebat:

A-s dori sa imi fac o operatie de micsorare a maniilor. am slabit mult si acum am piele de la maini lasata si plina de vergeturi. stiti cum se numeste operatia? si unde o pot face? multumesc.

1 răspuns:
| loveyouschatz a răspuns:

Cumperi o crema cu colagen, cu care, vei masa zona cu pricina de 2-3 ori pe zi. exercitiile PILATES sunt foarte bune. vergeturile rosii dispar cu creme, dar cele albe mi se pare ca nici cu laserul nu se duc. bafta