| xgd a întrebat:

Buna all wave Imi puteti da plssss niste site-uri cu tutoriale cu frizuri pentru parul tuns in scari??puppy dog eyes Mentionez ca il am cam cu 10 cm mai lung de umeri deci nu foarte lung si orice frizura vreau sa imi fac nu pot ba din cauza tunsorii, ba din cauza ca nu il am suficient de lung... Dau funda celui mai bun raspuns 'puppy dog eyes kiss

Răspuns Câştigător
| deN1saRp a răspuns:

Buna xDiana eu nu ti-as recomanda sa te tenzi in scari pentru ca iti pierzi din volum o sa il ai mai rar oricum e un site http://www.divahair.ro/......_potrivita ai si sfaturi acolo. Sa stralucesti pentru noi, multa bafta!