| alexa_3638 a întrebat:

am auzit k spalarea parului cu ceai obtinut din frunze de nuci ajuta la obtinerea unei nuante mai inchise a firului de par.Intrebarea mea este daca acest amestec pateaza mainile? ast rasp. daca ati folosit spunet-mi si mie cum a fost rezultatul mersi

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Da, se intampla sa-ti pateze unghiile si un pic si pielea mainilor, dar cel mai nasol e ca daca te ploua, curge culoarea, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poți folosi mânuși chirurgicale (se găsesc la farmacie).
Închide nuanța și în același timp îi dă și strălucire.
Pa, pa.

| ramona_3957 a răspuns:

Ceau, da este adevarat ca ceaiul din frunze de nucii pateaza mainile, trebuie sa folosesti manusi, cand aplici ceaiul pe par.