| kissimeow a întrebat:

Am auzit la tv despre o anumita asa zisa ,,hartie de imprimat" sau ceva de genu adica o hartie speciala cu un anumit model pe ea o pui pe un tricou dai cu fierul de calcat pe deasupra desenului si iese acel imprimeu pe tricou... cine imi zice cum se numeste si de unde il pot cumpara Vot+funda (Raspuns rapid) :Mersi mult

1 răspuns:
| dragos65436 a răspuns:

Cred ca "hartie transfer termic" sau "hartie imprimeu transfer termic" si o găsești în hypermarket-uri(gen selgros, metro, real) sau în magazine specializate și ai grija ca exista 2 tipuri de hârtie cele pentru imprimanta cu laser și cele petru imprimanta cu jet de cerneala