| RoxanaRt a întrebat:

Am facut comanda la avon luni si ar fi trebuit sa vina astazi. Ce trebuie sa fac? De ce nu a venit? Stiti, vi s-a mai intamplat?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna probabil nu le merg calculatoarele si nu au putut prelua toate comenzile, m ai asteaptă si mîine, și dacă nu vine contactează i la telefon, sau dacă esti din Bucuresti mergi la ei la firmă in lahovari, cu buletinul tău si vezi ce s a întîmplat. Mult succes.

| dragodana a răspuns:

Salut! De ce n-o intrebi pe coordonatoarea ta?

| Katoky a răspuns:

Buna!
Poate o sa ajunga mai tarziu sau in urmatoarele zile s-ar fi putut sa fie niste probleme cu transportul si sigur iti va ajunge comanda.
Te pup!