| Biii96 a întrebat:

am gasit o rochie care imi place extrem de mutl si as vrea sa o am pentru banchet(peste o luna). Poate cineva sa imi spuna daca o gasesc in vreun magazin sau site(sau orice altceva)? Rochie este: http://www.silverzone.ro/......recere.jpg

5 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

O poti face la criotor. sau. poti sa o comanzi de pe siteul asos.com pentru ca e modelul lor, stiu 100%. big grin

| adelina_7876 a răspuns:

Buna draguta rochita...dar din pacate nu stiu unde o poti gasi in schimb te pot ajuta cu altele daca doresti sa vezi poze id meu este amanea86

| soulseeker a răspuns:

Buna, poti incerca sa te uiti pe urmatorul link: https://soulseeker.ro/site-uri-cu-rochii-de-mireasa-la-preturi-accesibile/

| MisteriousGirl_1272 a răspuns:

Mai simplu. Ti-o poti face la un croitor de care esti sigur ca iti poate face ceea ce iti doresti. Asa vei cheltui mai putin si iti vei putea creea rochia asa cum iti doresti. happy

| Biii96 explică:

Imi puteti da linkul de pe asos.com mai exact?