| Ionelarebela a întrebat:

am mare nevoie de ajutorhappy. Maine merg sa ma tund. Eu as vrea sa ma tund filat incat sa nu-mi ia mult din lungime, sa imi ia din tot volumul, sa nu imi stea infoit dupa tunsoare si sa nu mi-l lase drept jos la varfuri. voi ce ziceti daca ii spun sa-mi ia din volum si sa ma tunda filat credeti ca va intelege coafeza? sunt posibile toate dorintele mele in legatura cu tunsoarea? imi e tare teama sa nu-mi greseasca tunsoareacrying

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Clientul nostru, stăpânul nostru!
În mod normal trebuie să spui dar să şi asculţi sfaturile coafezei.
Pa, pa.

| Georgianna3723 a răspuns:

Eu zic sa ii explici tot ce ne-ai explicat noua, acum. Eventual o poza e binevenita, zic eu. Mergi la un coafor mai cunoscut din orasul tau, unde esti sigura ca iti va satisface asteptarile happy.