| Izza_8670 a întrebat:

Am mare nevoie de cateva sfaturi. M'am bronzat foarte ciudat si vreau ca in maxim doua zile sa scap de acest bronz.VA IMPLOR spuneti'mi cum pot sa scap de acest bronz. Dau fundita pentru cele mah bune sfaturi

2 răspunsuri:
| G a răspuns:

Cum adica te-ai bronzat foarte ciudat? cu dungi?
ia-ti un scrub si la fiecare dus foloseste-l. exfoliaza, dar tot mai ramane o urma de bronz. daca nu esti inca multumita, ia-ti un autobronzant si acopera zonele nebronzate.

| BubbleGumyy a răspuns:

Du-te la un salon cosmetic in niciun caz nu fa ce te duce capul...bronzul practic inseamna prajirea pielii trebuie sa fii exfoliata