| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vreau sa imi achizitionez o tinuta de primavara si m-am gandit la urmatoarele salopete http://hainetari.com/2013/salopete-dama-primavara-2013/

Voi pe care ati alege-o de acolo daca ati vrea sa o purtati cand iesiti in oras dar si in club? Mi-ar fi de folos daca fiecare mi-ar spune doar una, cea pe care o prefera ea.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult cea crem, e superba si merge daca ai un corp bine sculptat... daca nu cea din blugi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna

Mie imi place prima big grin

Pentru club sau o petrecere.
e versatila si eleganta!
happy