| ioana_6604 a întrebat:

Buna,
Am nevoie de ajutorul vostru a fetelor.
As avea nevoie de un site sau ceva indicatii depsre cum sa imi fac parul la o nunta sau majorat puteti s=va rog sa ma ajutati!
Multumesc!
pupici ::*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Yokrisztinutzza a răspuns:

Cauta pe youtube.com ''how to do my hair'' sau ceva de genul asta sunt multe tutoriale...sigur gasesti ceva care sa iti placa.Bafta!

| Angelic13 a răspuns:

Pe youtube gasesti multe tutoriale ''prom hair'' sau ceva de genu' sau mai poti cauta pe http://www.eva.ro

| Oana_4131 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un cuoafor daca nu poti merge poti sa-l incretesti sau sa-l intinzi cu placa

| xstansy a răspuns:

Te razy un cap si nu o sa may ay treaba cum sa t may aranjezi