| cris_4808 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru... a folosit cineva fond de ten de la Maybeline Affinitone? si daca da ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Eu l-am incercat, este bunicel, dar nu rezista prea mult si mi-a facut si niste bubite.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Am avut eu Affinitone. E destul de bunicel happy Acopera f bine dar nu tine.
Si eu iti recomand L`oreal. Acuma am infailible, costa tot vreo 50 lei dar are pigmenti f puternici, trebuie sa te dai cu putin si chiar tine multe ore asa ca tot e mai economic decat cel de la maybelline happy
Iti mai recomand si revlon, max factor, bourjois.

| AdaIoana18 a răspuns:

Da eu cu acest fond de ten ma dau este foarte bun eu am culoarea 18 natural rose este o culoare naturala acopera tenul in profunzime imi pare bine ca te-am putut ajuta.

| zuly a răspuns:

Eu folosesc de vreo trei ani Accord Parfait de la L'Oreal. E vreo 50 de lei dar tine mult, de exemplu ultima data mi-am luat in vara si inca mai am, cu toate ca il folosesc zilnic. Sunt foarte multumita de el. De la maybeline imi place rimelul, am avut si fond de ten din acela mousse, este destul de bun.