| Otaku007 a întrebat:

Buna am nevoie de niste exemple de coafuri care mi le pot face am premierea in sala de sport ( premierea cu diplome nu cea cand se termina anul) si am nevoie de o coafura ca mereu colegele vin cu coafura gata facuta dar mie o coafura numi rezista mai mult de trei ore si la noi la scoala premierea din sala de sport sa amanat nu ma ie vineri ca ie duminica si nici un coafor nu e deschis duminica a da am uitat sa mentionez ca sunt in clasa a treia si daca ziceti sa-mi fac bucle nu merge nu imi rezista

1 răspuns:
| DanceAllDay a răspuns:

Fa-ti un coc de balerina, sa unul la spate, este foarte elegant.