| Ana_2177 a întrebat:

am nevoie de niste idei cat mai repede, maine merg la un bal al bobocilor dar doar ca sustinatore a 2 participanti...problema e ca nu stiu cu ce sa ma imbrac, nu vreau elegant, ceva mai d club, ma puteti ajuta cu ceva idei dragute? pentru cea mai draguta idee dau funda.multumesc

Răspuns Câştigător
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Daca vrei comod ct pentru a sustinesi in acelasi timp frumos si elegant ca pentru club poti sa iti iei o pereche de jeansi stramti o camasa fie cu curea la brau sau nu si incaltata cu tenesi colorati, balerini sau o pereche de pantofi cu toc eventual cizme. exact asa poti sa iti iei colanti. o alta varianta ar fi sa iti iei blugi sau colanti si cu o bluzita de club cu umarul gol sau gen asa cum se poarta si sunt si pentru club. iar incaltata cu ce vrei. niste accesorii finute o bratara/ceas un inelus micut si cercei nu f stridenti si parul lasat pe spate.ar fi supersmug
da, mai poti si cu o fustita, tocuri si un maieu ceva dar mai mult eeu merg pe prima partesmug
succes si distractie palcuta:*:*

2 răspunsuri:
| Rebecca_4606 a răspuns:

Eu la bal am fost imbracata asa:
-o fustita inflorata[avea floricelele pe fond negru]
-un maieu negru
-si o pereche de pantofiori tot negrii cu tocul de 10[eu una m-am simtit foarte comod in ei]
Iar fustita am ridicat-o undeva pe sub sani deoarece este cam lunguta.Si iti spun ca in momentul in care am intrat in sala am atras aproximativ toate privirile.
Sper sa iti fie de folos!

Bye:*