| DynamiiteXD a întrebat:

Am nevoie de un sfat:avem o petrecere de sfarsit de an scolar si am nevoie de o rochie,mai concret,vreau sa se potriveasca cu pantofii, care au culoarea roz si au cateva tinte :3...
Vreau una simpla dar mai speciala, credeti ca ar fi frumoasa o rochie mai scurta in fata si lunga in spate? sau alte modele de rochii. Funda happy :*

1 răspuns:
| ZenonxCriss132022 a răspuns:

Din cate cred eu.tie, la pantofii tai, s-ar potrivi, cred eu o rochie cat de cat mai scurta dar ar trebui sa fie la fel de scurta ca in spate.si cu pantofii tai o culoare rosie.zicbig grin