| Malvie a întrebat:

am nevoie urgent de niste sfaturi. Cu ce pot purta o fusta bufanta de culoare coray? Fundaa.

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Pai depinde in ce gen vrei sa te imbraci daca vrei mai lejer poti sa iei niste sandale fara toc cu fusta si un tricou mulat negru sau alb daca vrei mai elegant poti sa iei o camasuta de aceeiasi culoare cu fusta si niste incaltari pe masura...acum depinde si unde te duci imbracata. daca iesi in oras cu prietenii te-as sfatuii sa iti iei sandalele cu tricoul si fusta big grin si cu accesorii pe masurabig grin:* succes

5 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Cu un maieu sau tricou bleomarin, verde sau galben accesorizate cu un lant lung auriu si niste verigi de aceeasi culoare cu lantul si cizme de vara albe, sandale joase auri sau balerini din panza.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundaa?

| LovelyKitty2 a răspuns:

Ce zici de un maieu alb si o vesta mai sus de talie cu maneci scurte? Si poate si o curea?happyfunda?:X:X:X:X:X:X

| alinae a răspuns:

Cu un maieubig grin

| ozzy22 a răspuns:

Ori cu un maieu care sa contina si culoarea fustei.ori o combinatie ingenioasa intre bijuuri pantofi geanta si ce mai vrei u sa-ti puihappya da si daca vrei si o curea:d

| Andreea25_7881 a răspuns:

Eu as purta-o cu o bluza de culoare neutra(alb/negru) pentru ca deja coraiul este o culoare tare! bluza ar fi de preferinta sa fie un pic mai stamta nu tot larga pentru ca ar arata ciudat!