| simo80 a întrebat:

am nevoie urgent de un sfat; am un botez sambata si nu stiu ce sa imbrac? ma gandeam la pantaloni crem camasa alba cu volanase cem, in picioare pantofi rosii si peste camasa un plovaras rosu ce ziceti? sau schimb ceva? rochita nu cred ca este vreme urata

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Stai sa vad daca am inteles
-pantaloni: http://4.bp.blogspot.com/......i+crem.jpg
-camasa alba : http://www.timemachine.ro/......d0b659.jpg
-pantofi rosi: http://3.bp.blogspot.com/......90+ron.jpg
-plovar rosu : http://images5.okr.ro/......00_700.jpg
mi se pare dragut dar pantaloni sa fie mulati, camsa sa fie simpla si destul de stramta nu larga, si sa-ti faci parul asa http://imgboot.com/images/vanesa/milakunis.jpg

distracte placuta:*

7 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Este destul de ok alegerea ta, insa as renunta la puloverul rosu. In locul acestuia, poti purta un bolero scurt. Uite o alta idee: rochie potrivit de lunga (de preferat, sa fie putin deasupra genunchilor) intr-o culoare deschisa, calda, un bolero sau un sacou pe deasupra si niste pantofi cu putin toc. Alegerea este a ta. Distractie placuta! Sper ca te-am ajutat!

caramela
| caramela a răspuns:

Hristos a inviat! imbracate cum crezi ca iti sta bine si te simti comod in acelasi timp sa fii si decentahappy
petrecere si distractie frumoasahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum iti sta tie.
Important e sa te simti comoda sa fii si frumoasa dar si decenta.
Distractie frumoasa!
Funda?

| AmanoYuno a răspuns:

Deci deci:

in functie de sexul(nu comentati ca prostii)bebelusului alegeti rochia intr-o rochie deschisa. o sa fie cald deci rochia e putin mai sus/jos de genunchi.am 2 chestii importante sa-ti zic, daca rochia e larga merge cu balerini dar daca e stramta de sus pana jos merge doar cu pantofi stiletto cu toc cui oricat ar fi de mic.(nu til sugerez pentru. ca o sa si dansezi probabil si o sa te doara picioarele)

PANTOFI:BALERINI:daca rochia e roz balerini pot fi un ciclam sau o nuanta pastelata de roz sau alte culori de primavara. daca rochia e albastra ar merge cu niste baalerini albastru electricsau un verde aprins sau niste culori care-ti plac.
TOACE:de aceeasi culoare ca balerinii in functie de rochii.
ACCESORII:eu iti sugerez aurul, merge la orice.
daca nu vrei sa porti rochie ai putea purta fusta si o bluza sau niste pantaloni din stofa negri cu o bluza in culorile celor precizate mai sus la rochie

sper ca te-am ajutathappy
p. s.:nu am vazut ce am vazut ce ai zis decat dupa ce am scris de rochie

| awesomedavid a răspuns:

Sa stii ca rosu cu crem nu merge parerea mea

| Laura1074 a răspuns:

Hristos a inviat! Depinde de cum iti sta tie cu aceste haine.Eu zic sa le porti daca te simti comod in ele. Daca tie nu iti plac poti purta altceva.Gusturile tale sunt importante si sa stii ca uneori cei care iti fac observatie ca te-ai imbracat urat sunt invidiosi. Sfatul meu este sa te imbraci cum crezi ca iti sta mai bine si cum iti place. Sper ca te-am ajutat si ca imi vei urma sfatul.

| PaulaMihoc a răspuns:

Te-ai gandit sa te imbraci foarte frumos. asta este parerea mea, daca insa vrei si alte sfaturi poti intra si aici http://bit.ly/imbracaminte-revelion. Mie imi place sa ma inspir de la ei.