| martin12 a întrebat:

Bună, am niște colanți negri și ei în transparenți, și mă enervează ca se vede prin ei ce sa fac ca sa nu se mai vadă boxeri.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai ce să faci. Așa este modelul colanților. Cel mai bine îți iei alți.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai tu iesi in colanti pe strada?
Nu ai ce face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu-i mai porţi.

| yallview a răspuns:

Buna! Eu port zilnic colanti la scoala, majoritatea transparenti si port chiloti normali, albi. Baietii imi zic ca arat foarte bine, iar fetele sunt invidioase. Port si colamti negri simplii si putin luciosi, cu cranii sau cu dungi. Se poarta colantii! Ii port cu parul prins coc sus si cu codițe facute la ochi cu tus.

| Anabella22 a răspuns:

Poartă tanga si nu se mai vad boxeri