| Anonim13777 a întrebat:

Buna,am niste cizme negre iar tocul este putin alb,asa este de cand le-am cumparat, cu ce as putea da ca sa se innegreasca?

5 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Sau cu marker laughing

| Anonimuserr a răspuns:

Cremă de ghete neagră, dar trebuie să dai mult.

| May2001 a răspuns:

Nu da cu marker... Nu va iesi deloc bine... Markerul nu are tot timpul aceeasi nuanta cu culoarea cizmelor...si va arata...;--)-

| Lilulilu123 a răspuns:

Vopsea /lac pentru incaltaminte. ( nu stiu exact cum sa-ti explic ) dar gasesti sigur prin magazine cu chimicale ..sunt niste sticlute ( una e in jur de 3-4 lei ).

| Hbvvv a răspuns:

Marker negru.Simplu.fundă?