| extazyboy a întrebat:

Buna am niste parfumuri denim,adidas, perfect streght etc...si incep parca se sa usuce parfumul din ele si nici nu prea mai miros bine precizez nu sunt expirate nu le am nici de un an ce sa fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti obisnuit cu ele, daca ai unele si nu se vad folosite la ochiul liber dar si cutia lor sa fie poti sa le faci cadou.

| aligru a răspuns:

Eu stiam ca parfumurile se pastreaza la frigider... pentru cine are loc. O alta problema : daca le ai tinut scoase din cutie si la lumina, unele din ele se evapora iar altele isi pierd parfumul.

| danielaxyz a răspuns:

Le vinzi