| roxylicious3 a întrebat:

am o intrebare urgenta....as vrea sa va intreb daca stie cineva: fodurile de ten "Giordani Gold" (de la Oriflame) sunt pentru riduri, imbatrinire sau as putea sa le folosesc si eu? (am 18ani)

Răspuns Câştigător
| MariaReprezentantOriflame a răspuns:

Buna.
Poti folosi fondul de ten Giordani Gold spefic tenului tau deoarece Oriflame are o paleta larga de fonduri de ten Giordani Gold, dar cea mai importanta etapa este aplicarea unei creme hranitoare inainte si nu uita de demachere. Iar daca vrei sa nu mai cheltuiesti bani pe produsele tale preferate, te invit sa intri pe www.oriflame-inscrieri.blogspot.ro unde te poti inscrie chiar tu ca reprezentant, iar din comision (23-40%) iti poti cumpara produsele de care ai nevoie. Inscrierea este gratiuta, iar tu ai numai de castigat, deoarece la inscriere beneficieti de multe cadouri printre care si o super gentuta.
Te pup.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl poți folosi fără probleme, însă nu uita ca în fiecare seară să te demachezi, obligatoriu chiar dacă peste zi nu te-ai machiat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am folosit la 15 ani!

este un fond de ten foarte bun.
Insa inainte de fond de ten sa folosesti o crema de calitate
!

si nu uita de demachiere!
pa-pa

| Deniiidk a răspuns:

Da il poti folosi.eu am 16 ani si il folosesc plus ca Are o acoperire perfecta.

| PufarinăPink a răspuns:

Şi eu folosesc, este foarte bun. Adică la mine nici nu se vede stratul de fond de ten, se vede doar că am tenul fără imprefecţiunii, este foarte bun. Ţi-l recomand cu placere :*