| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am o pereche de blugi albi cu putin albastru pe laterale, si daca i-asi purta cu o bluza simpla alba s-ar potrivi? Si as vrea si un lant si niste pantofi dar nu prea stiu ce ar merge.
Dau funda^^

Răspuns Câştigător
| Bealive a răspuns:

Buna.Eu cred ca s-ar potrivi daca tricoul ar fi colorat sau alb cu model si adidasi si un lant stralucitor.Bafta la imbracat.

4 răspunsuri:
| MudvayneMurderer a răspuns:

S-ar potrivi cu un tricou gri-inchis, care sa contina o inscriptie si cu niste tenisi negru-verde.

| 2000nadia a răspuns:

Depinde de cati ani ai. Merge cu bluza si ar merge cu niste tenisi de alta culoare. Lantul de asemenea, sa nu fie foarte lung si sa iasa in evidenta.
Sper ca te-am ajutat.
Byee

| deblondabuddy7 a răspuns:

Da desigur merge.

| Sabinutzza100 a răspuns:

Buna! Da, s-ar potrivi cu siguranta. Iar in legatura cu lantu incearca ceva argintiu sau auriu. Bafta!