| Angyclon a întrebat:

Am o prietena care e reprezentant AVON in Piatra Neamt. Aveti vreo idee despre cum poate face rost de mai multe comenzi?

6 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Sa ofere cadouri clientilor care dau o comanda de peste 50 ron

sa organizeze concursuri

sa dea cat mai multe brosuri/monstre

succes happy

| dyanna_8752 a răspuns:

Buna, poate sa isi creeze un site (adica un magazin virtual ) unde poate vinde, sau poate sa isi roage parintii sa duca cataloagele la servici, sa arate la cat mai multa lume, happy

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna!
Pai sa dai catalogul la mai multe persoane din scoala, prieteni trebuie sa comande cineva.
Sper ca am ajutat:*

| Candy a răspuns:

Poate am eu ceva nevoie de la avon
o crema sau machiajuri
imi dai id sau mail ei ca sa o contactez

plz am nevoie de produse noi si sunt curioase ce mai e pe la avon si poate cumpar si ceva

| Mada_7823 a răspuns:

Pai poate sa "uite" catalogul pe oriunde merge, asta nu inainte de a scrie numele si adresa ei pe el. sigur o sa se gaseasca cineva care sa o contacteze

| andrei_4094 a răspuns:

Iti faci reclama printre tovarasi+internet si ii zapacesti la cap pe toti sa cumpere de la tine happy