| alex951 a întrebat:

am parul rar si as vrea sa stiu daca as putea sa ma tund ca sorin mamiron din iubiri secrete, daca nu aveti vreo idee cum sa ma tund?

Răspuns Câştigător
| Malina4 a răspuns:

Daca ai parul rar ai putea sa til tunzi sa iesi in evidenta uite la site-ul asta si vezi daca te ajuta http://www.google.ro/......tp?/imgres ti-ar sta foarte fain cu freza lui Daniel

2 răspunsuri:
| LoveBadx a răspuns:

Chel

| Malina4 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres ti-ar sta foarte bine cu freza lui daniel la parul rar