| Georgyana_Georgy_1990 a întrebat:

Buna am si eu in septembrie o nunta si am parul pana la umeri imi puteti da o idee de coafura?

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Eu iti recomand buclele. Este o coafura simpla si naturala care arata bine la orice tip de par si scurt si lung. Eventual ai putea sa-ti pui si o diadema cu o fundita ceva ori sa-ti prinzi si o suvita de par in spate.Alta coafura ar fi un coc elegant cu cateva suvite de par lasate libere in fata.Mie astea mi se par cele mai potrivite pentru o nunta si o tinuta eleganta acum depinde de tine si de preferintele tale.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

uite aici coafuri frumoase.

https://www.facebook.com/Vlechten.met.Daan?fref=nf