| ea0doar0ea a întrebat:

Cat costa transportul pe site-ul E.L.F? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Prin posta costa 9 lei iar prin curier este 18 lei.

3 răspunsuri:
| Pufi1999 a răspuns:

Nu mai mult de 10 lei prin posta

| LolaLollita a răspuns:

Prin Posta Romana -9lei(gratuit la comenzi de peste 160lei).
Curierat rapid GLS -18lei(tarif valabil si pentru zonele rurale).
Prin GLS-curierat rapid, zone urbane, comanda este livrata in 1-2 zile lucratoare de la momentul expedierii comunicat clientelor prin email.
Prin GLS- curierat rapid, zone rurale, comanda este livrata in 2-3 zile lucratoare de la momentul expedierii comunicat clientelor prin email.