| Gheboianu_Octavia_1995 a întrebat:

am si eu o intrebare! Ce culoare ar trebui sa fie pantofii pe care vreau sa ii cumpar ca sa se asorteze la o rochita rosu-deschis?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți merge pe un crem închis.
Pa, pa.

| cat a răspuns:

Negru, gri, alb sau nude.

| whatevernvm a răspuns:

Intr-o tinuta nu e bine sa pui mai mult de doua, maxim 3 culori. Asa ca depinde ce accesorii mai ai, daca ai ceva negru la rochita sau un lantisor cu pandantiv negru ar fi bine sa ii iei negri. Daca ai doar bijuterii de argint fara alte culori cumpara-ti albi-argintii happy

| anonima01 a răspuns:

Cel mai bine merge negrul, toata lumea stie ca se asorteaza la orice. big grin La fel de bine mai merge si albul dar eu zic ca ar merge si o pereche de pantofi aceeasi culoare cu rochia. big grin

| marinaa9 a răspuns:

Negru cel mai probabilthinking

| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Negru sau alb big grin

| Curious1324 a răspuns:

Negru, un roz corai ( nu sunt sigura ca am scris corect) sau un bleu marin, mai inchis big grin

| KatlynKim a răspuns:

Negrii. Si ar fi bine sa nu fie prea luciosibatting eyelashes Bafta.

| eu6andrea a răspuns:

Negrii! daca alegi o alta culoare e deja prea mult avand in vedere ca rochita rosie va fi mereu provocatoare si acapareaza toata atentia big grin nu vrei sa pari o sorcova, nu?

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Rosi s-ar potrivi de minune

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

Cel mai bine se potrivesc niste pantofi negri simpli sau cu o fundita ceva rosie dar si cei nude sunt o alegere excelenta.