| OanaPissy a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare!
Fratiorul meu de 4 anisori va fi la serbarea de iarna fulgisor de nea si eu cu mama nu gasim nici un costum de fulg de nea pentru baietei.
Ma puteti ajuta cu adresa unui magazin sau o idee?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Din ce oras esti? In bucuresti am o prietena cu magazin cu costume de serbare. Asta e blogul ei : http://costumedeserbare.wordpress.com/
Vorbeste cu ea, trebuie sa aiba ceva, daca nu, face si la comanda, la preturi ok, doar ca trebuie sa o anuntati din timp.

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cumpara o placa de polistiren expandat (de la un magazin cu produse pentru. constructii). Decupeaza (cu un cutter) din ea un fulg de zapada maaare de tot (gasesti modele pe net). Il imbracati pe fratior in alb si ii prindeti fulgul de zapada pe spate. Bafta!

| darrio2007 a răspuns:

De ce nu incercati sa il confectionati?

| chocolate27 a răspuns:

Vezi poate gasesti ceva aici: http://www.carnavalfiesta.com/

| Name2 a răspuns:

Http://www.kidstyle.ro/craciun.html Intra pe site asta ca o sa gasesti daca dai in jos costum fulg de nea baiat.Este al saptelea co codul 1234 si pretul 160 ro. Succes!

| Name2 a răspuns:

Pardon este al optulea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| OanaPissy explică:

Dau fundita pentru cel mai bun costumas