| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit cu un baiat pe facebook de mai mult timp.Astazi mi-a propus sa ne intalnim in una din zilele saptaminii acesteea.Problema este ca eu port marimea 3 la biust, dar daca ma mai imbrac si in sutien cu push up pare ca port marimea 4.Imi este frica ca baiatului nu-i va placea sinii mei.Ce sa fac? Sa-i refuz intilnirea?sad

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Crezi ca baiatul ti-a dat intalnire pentru sanii tai? Vrea sa te cunoasca pe tine, nu pe ei!

Succes

| Minks a răspuns:

Esti foarte superficiala daca esti ingrijorata ca n-o sa-i placa sanii tai. Avatarul tau de asemenea spune multe. Nu te supara pe mine, dar indicat ar fi sa investesti mai mult in caracter si mai putin in tate. Alea-s trecatoare.

Răspuns utilizator avertizat
| Elly213 a răspuns:

Daca te vrea pentru sanii, pulpele si fundul tau deci trimite-l la KFC.Pana la urma poza aia nu se insela.
Fii naturala, nu te ascunde in spatele unei masti.
Minciuna are picioare scurte. Daca ati vorbit pe facebook inseamna ca l-a atras personalitatea ta, nu infatisarea.
Du-te cu incredere in tine si nu te gandi la imperfectiuni.
Va fi bine!winking
Chiar daca viata ne demonstreaza de multe ori ca aspectul conteaza bla-bla..sunt doar copilarii.O persoana matura si care doreste o relatie sincera va cauta un suflet frumos.

| Diiiidi a răspuns:

Buna! Prima data gandeste-te daca il cunosti destul de bine incat sa te intalnesti cu el.Iar apoi nu te gandi daca o sa-i placa bustul tau sau nu.Nu aia conteaza. Daca chiar ii place de tine te va placea cu sau fara sani! Eu zic ca nu are rost sa te complici.Bafta

| Mangustă a răspuns:

Fii atenta. Baietii nu au sani si e logica ca-si doresc. Atata timp cat nu e obez si "muschii" sau ma rog grasimea nu eclipseasa marimea sanilor tai atunci nu mai conteaza.
Da, in mare raspunsul e sa nu refuzi intalnirea.

| SecretLady91523 a răspuns:

Nu trebuie sa ii refuzi intalnirea din cauza unui complex ca sa te intrebi apoi:ce ar fi fost daca... Daca iti place baiatul, accepta-i intalnirea si daca veti fii pe aceeasi lungime de unda poate va iesi ceva frumos. Mult noroc.:*

| Batistuță a răspuns:

Sinceră să fiu : de ce contează așa de mult aspectul? Eu – cu toate că sunt fată și sunt singură la părinți – am crescut cumva printre băieți. Întradevăr : contează uneori și cum arăți dar băieților le plac de fetele care au încredere în ele, și nu lasă ceva precum mărimea sânilor să le strice viața amoroasă.