| alexalautner a întrebat:

Buna are cineva vreo sugestie pentru un cadou

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Depinde cati bani ai
-un MP3 daca esti plina de bani
-Sims 2
-Un ursuleti cu un mesaj dragut
-o cutie cu bomboane impachetata frumos
-o CD cu un film
-o bluza
-o carte si o ciocolata
-daca parintii ei/lui sunt de acord cu animalele mai vb cu cativa prieteni si luati un papagal
-fa rost de un poster
-scrie o felicitare si un jurnal (din ale cu cheita)
-o pereche de pantofi (daca si numarul si gusturile ei/lui)
-un parfum
sper ca alegi ceva din aste...wave

6 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Cam putine detalii, poti darui unde-i persoane apropiate o cana cu poza voastra, o perna, un veioza care s-ar incadra in interierul ei, un colier, o rama, un foto-colaj, accesorii care i s-ar potrivi stilului, scrumiera daca fumeaza, parfum, ceas, geanta, bricheta personalizata)) sper ca te-am ajutat, papa

| IulianaRC a răspuns:

Buna
bijuterii,parfum,flori,ciocolata,ursuletii,chestii personalizate.

| zzralucazz a răspuns:

Deci mai intai daca e fata un buchet de trandafiri rosii cu unul alb in mijloc daca tii mult la ea tie apropiata si m-as gandi la niste accesorii ce i se potrivesc funda?

| Alberto_3830 a răspuns:

Cadou pentru cine?
Fii mai explicita.

| alexalautner explică:

Pentru mama mea