| scumpica01 a întrebat:

Buna as avea o intrebare stie cineva cat costa crema de la vichy mai exact crema normaderm? si de unde as putea cumparao sunt la toate farmaciile?

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Depinde de farmacie, la marile farmacii e 80-85 de lei dar la farmaciile mai mici, in orase mai mici o gasesti la 40-50 lei.

| Anca95 a răspuns:

Eu am vazut crema Normaderm la 85 de lei. Daca ai probleme cu acneea, pori dilatati, pete, puncte negre etc foloseste Effaclar Duo de la Roche Posay. Sunt produse foarte bune care se bazeaza pe apa termala si nu contin parabeni.Eu am dat pe ea 59 de lei si rezultatele se vad, insa am vazut la Sensiblu o oferta si era cam 44 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gasesti la farmacie. Pretul variaza intre 30 si 50 de lei

| AmelieIdk a răspuns:

In general se gaseste la toate farmaciile. Eu una imi cumpar produsele Vichy din Sensi Blu. big grin Nu pot sa iti zic cu exactitate cat costa pentru ca banuiesc ca preturile pot varia in functie si de farmacie, dar si de cantitate. Cel mai bine este sa dai o fuga la cea mai apropiata farmacie si sa intrebi.winking big grin