| Drescanu a întrebat:

Bună.Aș dori sa devin reprezentant dar nu ma pot hotarî intre Lady's si Avon.Pe care ma sfatuiti sa aleg?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E bine la avon ca stie mai multa lume firma si iti comanda, de lady's stiu mai putini ca nu e asa promovata si lumea e reticienta. Dar in acelasi timp e plin de reprezentanti avon, nu stiu cat loc mai ai si tu pe piata laughing ca produse oricum ambele is proaste.

| AFR81 a răspuns:

Poti sa fii reprezentant la ambele. A fost maica-mea, apoi a ramas doar cu Avon-ul. In orice caz, nu se castiga prea bine cu astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am fost reprezentat Avon,eu cumparam si tot eu le plateam. Sunt barbat si imi trimiteau cadou fond de ten, fel si fel de creioane si creme. laughing Am mai primit si gel de dus, sampon, gel dupa ras si alte chestii. Bani sincer nu am primit nimic. In schimb primesti bonusuri in functie de vanzari. Bonusuri tot in produse fel si fel. Daca nu insel, parca reducea ceva si din bani. De ex, la o chitanta de 280 lei mi-au redus 50 lei si plateam numai 230 lei. Asta s-a intamplat acum 10 ani. Nu gasisem un reprezentat de incredere de unde sa fac comenzi si m-am bagat ca reprezentant si comandam pentru mine. laughing

| arond a răspuns:

Daca iei de pe avon asteapta-ti camatarii.