| roxcsana20 a întrebat:

Buna as dori sa imi puteti da mai multe saite-uri unde sa pot gasi cele mai bune placi de intins parul si ondulatoare? si cu cele mai bune preturi? dau funda pentru cel mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| Boniboon a răspuns:

Cum adica cele mai bune preturi?laughing) Stiu doar ca marcile cele mai bune sunt Remington, Braun si Philips.[ la placi ma refer]. Despre ondulatoare, nu stiu.

1 răspuns:
| roxcsana20 explică:

Scz voiam sa zic cele mai mici preturi si cele mai bune marci...