| bkmad a întrebat:

Care sunt cele mai bune placi de intins parul din ceramica si care indreapta cel mai bine?

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Http://www.emag.ro/......-pCF7710D0
http://www.compari.ro/......remington/
pe astea 2 garantez.am un prieten care lucreaza la un magazin de electrocasnice. si se vand ca painea calda

| ✿puffa✿ a răspuns:

Ew am una de la Remington, am dat 93, 50 lei parca p ea. e foarte bunatongueAm luat-o din real, Afi Palace... Bucurestitongue

| KiTTy_8200 a răspuns:

Remington.Iti poti regla temperatura la multe dintre ele si isi merita banii. happy