| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune placi de intins parul? (care sa n uarda parul asa tare)

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Astea cu infrarosu!
http://www.mphair.it/parrucchieri-e-styling/piastra-musa-big.html

PFTC TEHNOLOGIE - atinge temperatura maximă în câteva secunde şi o menţine constantă pentru întreaga durată de utilizare
infraroşu funcţie
Digital Display LCD
Temperatura reglabila de la 140 ° la 230 °
oscilant plăci
Turmalina plăci ceramice şi de titan
Lăţimea de 3, 5 cm punte
Oprire automata de inactivitate (timer 40 minute)
Cablu cu rotaţie de 360 ​​°
Cablu electric lungimea de 3 m

Talpile sunt din titan si costa in jur de 230 de euro.

| AriannaAri a răspuns:

Eu folosesc Regminton si este foarte buna dar poti sa iti iei si de la alta firma numai ai grija sa fie din ceramica, nu din metal pentru ca alea ard parul foarte rau happy.

| robe_5426 a răspuns:

Cele mai bune placi pentru par sunt cele din ceramica.Eu iti sugerezi cand iti intinzi parul sa nu ti prea mult pe aceeasi suvita ca se poate arde Funda?

| linsey a răspuns:

Regminton dar poti sa iti iei si de alta firma numa' sa fie de ceramicabig grin funda?:*

| Dunhilll a răspuns:

Regminton (sa fie din ceramica) sunt cele mai bune. Uite aici un seit de unde iti poti alege: http://www.remington-style.ro/coafat/aparate_indreptat_parul/
Ma bucur ca te-am putut ajuta. Funda?