| AndreeaEle22 a întrebat:

Buna,
As dori si eu sa ma ajutati cu niste sfaturi,pareri...imi caut o rochie de seara si nu stiu ce model mi s-ar potrivi,lunga,scurta,mulata,larga etc pentru ca sunt f slaba.Nu am corpul drept,din fericire am forma la corp doar ca nu am posterior si nici sani prea mari.Am 22 de ani,1,62 si 44 kg.Va rog spuneti-mi ce as putea purta.

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

Buna.sub nici o forma nu purta rochii mulate ori de culoare neagra.zic eu, nu te avantajeaza deloc.O rochie larguta si viu colorata, ori multicolora cred ca te va avantaja.O zi cat se poate de minunata.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat