| lyTTTT a întrebat:

as vrea ca dintr-o pereche de blugi simpli sa-i fac asa, mai speciali si as vrea sa-i dai intr-un fel doar ca nu vreau sa-i stric. Si-a mai facut cineva niste taieturi interesante si ma poate ajuta cu cateva sfaturi? :d

4 răspunsuri:
| KiddaBăă a răspuns:

Eu mi-am taiat o pereche de colanti pe orizontala pe toata lungimea piciorului. Poti sa ii tai in orice zona vrei tu, si dupa aceea dai cu razatoarea acolo unde ai taiat. Te sfatuiesc sa nu strici niste blugi, du.te si cumpara.i gata facuti din magazin happy!

| lyTTTT explică:

Sa-i tai *

| ElleAhx a răspuns:

Poti sa incerci sa-i tai cu lama. iese destul de bine big grin. Daca nu uite-te pe youtube la diferite tutorialuri. Nu te sfatuiesc sa incerci sa'i pilesti deoarece am incercat si eu si i-am stricat laughing

| FloryBhăy a răspuns:

Uita-te la niste modele de blugi si o sa gasesti acolo,insa poti sa ii tai pe vertical sau orizontal, insa nu amandoua pe aceiasi blugi, eu asa mi-am facut vreo 2 perechi, una pe verticala si una pe orizontala