| Isabellpink a întrebat:

As vrea sa imi cumpar niste lentile de contact (albastre) sa nu fie foarte scumpe dar sa fie bunicele. Cei care au si sunt multumiti de ele sa imi recomande si mie un site sau un magazin.

Răspuns Câştigător
| HabarNuStiu a răspuns:

Http://lentiledecontact.biz/
In afara de lentile, trebuie sa cumperi si solutie pentru a le dezinfecta. Si inainte sa le pui, trebuie sa te speli pe maini foarte bine si sa te usuci cu uscator electric sau cu hartie, pentru ca daca folosesti un prosop, pot ramane scame si te incomodeaza...

1 răspuns:
| inna10 a răspuns:

Pai cauta pe gogle trebuie sa iti scrie ceva acolo eu am intrat acum si mi-a dat scrie asa pe gogle lentile de contact albastre si o sa-ti dea