| Snicker a întrebat:

Buna,
As vrea sa-mi cumpar un epilator dar n stiu de care.As vrea unul la un pret acceptabil,. ce ziceti acesta este bun? http://www.electro-casnic.ro/......-2170.html sau ar trebui sa optez pentru unul mai scump?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| christina1370 a răspuns:

Buna happy

Epilatoarele Braun sunt in general bune. eu am unul mai vechi, si imi fac treaba cu el, insa e bine, daca vrei sa iti iei unul sa te gandesti ca trebuie sa aiba mai multe functii.
Cel pe care l-ai ales tu e bunice;( din asta am si eu) dar ar fi bine sa te orientezi la unul putintel mai scump si care se aiba macar atenuator de durere.
incearca tot in gama Braun.
take carehappy

xoxo

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Eu am unul de la philips am dat un milion si ceva pe el si ese super ok. nu prea vad diferenta intre aparate toate epileaza la fel oh go on

| Anduciu a răspuns:

Am unul exact la fel(doar ca e galben) si sunt foarte multumita de el. E foarte bun!

| aиdяaaa●• a răspuns:

Stiu ca produsele din gama Braun sunt in general bune, deci cred ca este potrivitthinking

| cornel a răspuns:

Deasta are si mama. e bun cumparati.

| NiceBaby a răspuns:

Eu cred ca acesta este bun.
Am si eu de la Braun si sunt foarte bune. Nu imi pare rau ca l-am cumparat.

| pithicot a răspuns:

Buna...eu am epilator Philips big grin:X

| claudiea79 a răspuns:

Nu toata lumea suporta epilatul cu epilatorul doare. cu aparatul de ras nu poti?