| palagica a întrebat:

Buna'
As vrea sa-mi cumpar un epilator insa nu stiu care dintre acestea sa-l aleg Rowenta EP1037 sau Philips HP6420.Primul are bilute pentru masaj iar al doilea nnu,insa as vrea unul care sa smulga firele de par nu sa se rupa. Vreau unul ieftin si bun, aveti idee care dintre acestea ar fi potrivit...sa nu doara prea tare si sa smulga fara sa dai de prea multe ori? :-)

Răspuns Câştigător
| Robbert_George_1995 a răspuns:

Cele mai bune aparate de epilare produse vreodată au fost cele de la Phillips, ei sunt cei mai buni în zona de aparate pentru îngrijirea corpului, placă de păr, aparat de smul firele din nas/urechi, aparat epilator... Maică'mea are de la Phillips şi Naşă'mea de la Rowenta, pe ambele le-am încercat şi credemă că cel al Mamei este cu mult peste cel al Naşei.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kdeta a răspuns:

Rowenta