| Sjsnenen a întrebat:

As vrea sa-mi fac o programare la unghii si nu stiu cum sa ma adresezhappy tipa are intre 18 si 20 de ani, deci e tinerica. Vreau sa-i scriu maine mesaj si nu prea stiu cum sa formulez. Sa nu radeti va roghappy

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Buna, as vrea o programare la tine pentru semi/gel [ ce doresti tu sa-ti faci ] cu modelul din poza asta.
Pot dupa amiaza/seara, spune-mi cand ai un loc liber.
Merci.
Cam asa cevawinking
Daca ai unghiute lungi sau cuticule problematice ii specifici.
Deasemenea mentioneaza-i daca e vorba de intretinere gel sau dat jos tot si facut de la 0.

| anonimusf001 a răspuns:

Buna/Salut
As dori sa imi fac o programare pentru semi/gel. Poti sa imi spui cand esti disponibila?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Buna, as dori sa fac o programare la tine pentru (specifici ce vrei și data) " apoi tipa o sa ți spuna ce locuri mai are libere, adică la
Ce ora