| 12789 a întrebat:

Hei TPU buna din nou big grin. as vrea si eu daca se poate vreau sa dau un mesaj pentru prieteni inainte de anul noi. pentru tot cei care m-au dezamagit pentru toti cei care mi-au fost aproape. si vreau sa evidentiez ceva de genul " vreau ca cei care m-au dezamagit sa-si dea seama de ce au facut " " cei care mi-au fost aproape le multumesc " ceva gen big grin si nu stiu cum sa formulez. nu stau bine cu exprimarea. ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Acum,la sfarsit de an, ar fi frumos sa uitam tot ce a fost rau si sa o luam de la capat! asa ca atat celor care m-ay dezamagit cat si celor care mi-au fost aproape vreau sa va urez un an nou fericit si sper ca anul care vine sa va fac sa fiti mai buni si sa reparati greselile de anul acesta! un an nou fericit, multa sanatate si tot ce va doriti! la multi ani!

artificiile? unde-s artificiileeeee?laughing)
per ca e ok! e ora cam tarzie si inspiratia mea=0.01

| 12789 explică (pentru AlinaaAli):

Este perferct! un an nou fericiti si tie scumpo :* :X